+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
Co Cordyceps oferuje sportowcom?
Co Cordyceps oferuje sportowcom?

Produkty z Cordyceps sinensis wielokrotnie stosowane były przez sportowców jako naturalna substancja, która pomagała w uzyskaniu nieprzeciętnych wyników w sporcie.

Na mistrzostwach świata w Stuttgarcie chińskie zawodniczki zdobyły złote medale na 1500,3000,10000 metrów.

Miesiąc później w Pekinie w siódmych chińskich igrzyskach narodowych, te zawodniczki pobiły trzy rekordy świata.

Tajemnicą tych wszystkich sukcesów był aktywny naturalny składnik- Cordyceps sinensis, bez sztucznych, szkodliwych dodatków posiadający tak doskonałe działanie.

Kolejne doświadczenie z produktem Cordyceps sinensis miał sportowiec z Republiki Czeskiej Robert Zmelik,

złoty medalista w dziesiącioboju w czasie letnich igrzysk w Barcelonie w 1992 roku, potem zaczęły się jego kłopoty zdrowotne spowodowane kontuzjami sportowymi.  Dzięki stosowaniu preparatów z Cordyceps sinensis, z którymi zapoznał się  5 tygodni przed igrzyskami olimpijskimi w Atlancie - zaczął poznawać tajemnice tego chińskiego specyfiku.

Dzięki stosowaniu preparatów z Cordyceps sinensis po trzech latach kłopotów zdrowotnych wraca do światowej lekkoatletyki i na kolejnych igrzyskach w Atlancie w 1996 zdobywa  siódme miejsce. Zostaje  też halowym mistrzem świata w siedmioboju w Paryżu w  1997, a na Halowych Mistrzostwach Europy (Genua 1992) wywalczył srebrny medal. Sukcesy, sukcesy, naturalny produkt wspomagający sportowców w ich codziennym życiu i w kłopotach z kontuzjami jakich często niestety doświadczają.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl