+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
Formy płatności

 

Sprzedający oferuje następujące formy płatności:

przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego;

w gotówce;

płatności elektroniczne obsługiwane przez:

  Shoper

  DotPay

  PayPal;

  Przelewy24.

  PayU

 PayPo

 Raty w mBank

 

 

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze: Visa Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru płatności przelewem na rachunek bankowy sprzedającego lub poprzez system Shoper,

system PayPal lub system Przlewy24.pl, Klient powinien dokonać płatności w terminie 3 dni. Po upływie terminu powyższego, Sprzedający może anulować zamówienie.

 

Rozliczenia płatności online Shoper przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068. W przypadku wyboru odbioru osobistego, Klient powinien odebrać towar w terminie 14 dni. Po upływie terminu powyższego, Sprzedający może anulować zamówienie, chyba że Klient dokonał przedpłaty na rachunek bankowy Sprzedającego, zapłaty przez system Shoper, system PayPal lub Przelewy24. Sprzedający spełnia świadczenie w terminie do 5 dni roboczych. Przez spełnienie świadczenia rozumie się dostarczenie towaru do Klienta lub poinformowanie o możliwości jego odbioru w siedzibie Sprzedającego, w zależności od sposobu dostawy wybranego przez Klienta.

Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby towary w Serwisie pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi Sprzedającego. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Sprzedający niezwłocznie zawiadomi o tym Kupującego i w przypadku dokonania zapłaty ceny przez Kupującego zwróci mu całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.

 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl