Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności

Przelewy24

Płatności Shoper

 

Produkt dnia
Selenium Star
Selenium Star
29,00 zł
szt.
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
35,00 zł
szt.
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
5 900,00 zł
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
34,00 zł
szt.

URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS

Dostępność: brak towaru
Cena: 5 900,00 zł 5900.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.16667
Producent: StarLife
Kod produktu: 7DE8-8070C

Opis

Oczyszczanie wody pitnej polegające na usunięciu z wody rozpuszczonych w niej związków chemicznych za pomocą odwróconej osmozy należy do wyjątkowych, najnowocześniejszych, najefektywniejszych oraz jak wskazuje praktyka najtańszych metod i jest jedynym na dzień dzisiejszy sposobem filtracji, umożliwiającym usunięcie z wody rozpuszczalnych w wodzie związków chemicznych.

Przedstawiamy najlepiej poznane w stosowaniu urządzenie AWS.

Właśnie na tej zasadzie, przedstawionej powyżej działa ACTIVITY WATER STARLIFE.

Membrana osmotyczna nie jest jedyną częścią filtra, cały zestaw obejmuje ponadto magnetyzer, redoks (reakcja utleniania-redukcji) i mineralizator.

Zestaw ACTIVITY WATER STARLIFE składa się z następujących elementów:

 

Zestaw ACTIVITY WATER SYSTEM składa się z następujących elementów:

podłączenie do wodociągu Filtr sedymentacyjny (PP - COTTON PRECISION FILTER)

Filtr wstępny z węglem aktywnym (CARBON - ACTIVATED CARBON FILTER)

Zawór dwukierunkowy Membrana osmotyczna (RO - REVERSE OSMOSIS FILTER)

Filtr końcowy z węglem aktywnym (CARBON - ACTIVATED CARBON FILTER)

Wkład alkalizujący Turmalinowy Magnetyzer (UNIVERSAL - WATER ACTIVATOR)

Mineralizator Zbiornik z czystą wodą

Ogranicznik przepływu podłączenie do odpływu nieoczyszczonej wody Bateria z kurkami - wylewka

1. Podłączenie do wodociągu

2. Filtr sedymentacyjny Bardzo skuteczny filtr mechaniczny, który zatrzymuje głównie małe (powyżej 5 mikrometrów) cząsteczki nierozpuszczalne w wodzie.

3. Filtr wstępny z węglem aktywnym Węgiel aktywny w filtrze zmniejsza ilość chloru w wodzie, zapobiegając uszkodzeniu powierzchni następującej dalej membrany osmotycznej – najbardziej wrażliwej części urządzenia.. Więcej: Węgiel aktywny jako materiał filtrujący jest stosowany już od kilkunastu lat do dechloracji wody i do poprawy jej ostatecznego smaku. Węgiel aktywny był najczęściej produkowany z drewna bukowego, od niedawna jest produkowany z orzechów kokosowych. Produkcja przebiega w temperaturze 600 °C i pod wysokim ciśnieniem.

Węgiel aktywny ma dobre właściwości sorpcyjne w stosunku do chloru i związków aromatycznych rozpuszczalnych w wodzie. Woda pitna pochodząca z zakładów wodociągowych jest na potrzeby dezynfekcji intensywnie chlorowana. Chlor jest bardzo aktywnym gazem (w czasie I wojny światowej był wykorzystywany jako broń chemiczna) i zbyt duże stężenie chloru w wodzie powoduje zniszczenie membrany osmotycznej. Jedyną skuteczną ochroną przed chlorem jest właśnie wstępny filtr węglowy. Węgiel aktywny traci swoją aktywność w wyniku samego kontaktu z wodą i nie ma znaczenia, jaka ilość wody przez niego przechodzi. Spadek aktywności węgla następuje w pierwszych miesiącach powoli, ale po 6 miesiącach wyraźnie przyspiesza.

4. Zawór dwukierunkowy Zadaniem tego zaworu jest wyłączenie filtra w momencie napełniania czystą wodą.

5. Membrana osmotyczna Membrana osmotyczna jest „sercem” całego systemu. Proces osmozy odwróconej usuwa z wody zanieczyszczenia biologiczne i chemiczne. Pory membrany są 5 000 x mniejsze niż średnia bakteria i przepuszczają tylko cząsteczki wody i pierwiastki mineralne. Oczyszczanie wody pitnej za pomocą odwróconej osmozy to jedna z najnowocześniejszych, najefektywniejszych i najtańszych metod. To jedyna metoda, która skutecznie usuwa z wody niepożądane związki chemiczne, pozostawiając jednocześnie w wodzie wszystkie potrzebne pierwiastki mineralne -> woda smakuje jak woda z górskiego potoku.

6. Filtr końcowy z węglem aktywnym Zadaniem końcowego filtra węglowego jest poprawa smaku czystej wody.

7. Redox + mineralizator Redoks podnosi pH wody i obniża jej potencjał redoks (utleniania-redukcji); mineralizator wzbogaca wodę w magnez, potas, wapń i sód w zrównoważonych proporcjach. Więcej: Wolne rodniki atakują nas ze wszystkich stron, atakują zdrowe komórki i powodują problemy zdrowotne. Są także jedną z przyczyn „szybszego” starzenia. I właśnie redoks (reakcja utleniania-redukcji) generuje wolne jony wodorowe (bardzo silny przeciwutleniacz), które są w stanie „likwidować” te niebezpieczne wolne rodniki. Redoks obniża potencjał ORP (potencjał utleniająco-redukujący) wody do wartości ujemnej i jednocześnie powoduje podniesienie pH wody (uzyskujemy wodę zasadową, którą dotychczas można było uzyskać tylko jako produkt elektrolizy w drogich jonizatorach). Inną częścią tego elementu filtra jest mineralizator, który składa się z minerałów ziem rzadkich (turmalin, zeolit itd.).

Już sama nazwa sugeruje jego funkcję = końcowa mineralizacja oczyszczonej wody = wzbogaca wodę w magnez, potas, wapń i sód w zrównoważonych proporcjach.

8. Magnetyzer Magnetyzer jest wyprodukowany z materiału kompozytowego (składającego się z pięciu magnesów), tworzącego rurkę, przez którą przypływa oczyszczana woda. Dzięki temu działaniu pola magnetycznego woda uzyskuje swoją optymalną strukturę, zmniejsza się jej napięcie powierzchniowe.

9. Redox + mineralizator Redoks podnosi pH wody i obniża jej potencjał redoks (utleniania-redukcji); mineralizator wzbogaca wodę w magnez, potas, wapń i sód w zrównoważonych proporcjach. Więcej: Wolne rodniki atakują nas ze wszystkich stron, atakują zdrowe komórki i powodują problemy zdrowotne. Są także jedną z przyczyn „szybszego” starzenia. I właśnie redoks generuje wolne jony wodorowe (bardzo silny przeciwutleniacz), które są w stanie „likwidować” te niebezpieczne wolne rodniki. Redoks obniża potencjał ORP (potencjał utleniająco-redukujący) wody do wartości ujemnej i jednocześnie powoduje podniesienie pH wody (uzyskujemy wodę zasadową, którą dotychczas można było uzyskać tylko jako produkt elektrolizy w drogich jonizatorach).

Inną częścią tego elementu filtra jest mineralizator, który składa się z minerałów ziem rzadkich (turmalin, zeolit itd.). Już sama nazwa sugeruje jego funkcję = końcowa mineralizacja oczyszczonej wody = wzbogaca wodę w magnez, potas, wapń i sód w zrównoważonych proporcjach.

10. Zbiornik z czystą wodą na 10 litrów Ze względu na bardzo dokładny i dlatego powolny proces oczyszczania wody (membrana wytwarza od 4 do 5 litrów czystej wody na godzinę), woda gromadzi się w zasobniku o pojemności od 8 do 10 litrów (w zależności od ciśnienia wody w sieci wodociągowej).

11. Ogranicznik przepływu Nieoczyszczona woda, w której zostały szkodliwe substancje chemiczne, wypływa bezpośrednio do odpływu za pośrednictwem tłumika.

12. Odpływ nieoczyszczonej wody Odpływ nieoczyszczonej wody jest instalowany w odpływie zlewu (pompę montuje się dodatkowo, jeśli ciśnienie wody w wodociągu jest niedostateczne).

13. Bateria z kurkami - wylewka Podwójna wylewka (zawór kulowy) jest na stałe przymocowany do zlewu lub do blatu kuchennego i pozwala wybrać, jaki typ czystej wody otrzymamy:

pierwszy typ bezpośrednio z procesu czyszczenia (bez uzdatnienia redoksem i mineralizatorem), jest odpowiedni do gotowania, do czajników na wodę

drugi typ, zapewniający wodę, która przeszła przez redoks i mineralizator – ma wysokie pH, ujemny potencjał redoks i większą ilość substancji mineralnych; jest odpowiednia bezpośrednio do picia

Oferta dla Ciebie
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
35,00 zł
szt.
Virgin Olive 500 Star
Virgin Olive 500 Star
124,00 zł
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
34,00 zł
szt.
Selenium Star
Selenium Star
29,00 zł
szt.
Vitamin D3 Cherry Star
Vitamin D3 Cherry Star
248,00 zł
szt.
HILKI B COMPLEX
HILKI B COMPLEX
89,00 zł
szt.
HILKI MULTI
HILKI MULTI
94,00 zł
szt.
MultiComplex Junior
MultiComplex Junior
69,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl