+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
Jakie suplementy diety na odchudzanie wybrać?
Jakie suplementy diety na odchudzanie wybrać?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi na nadwagę. Wywołuje ją wiele czynników, chociażby siedzący tryb życia, czy niezdrowe odżywianie. Równie wiele jest sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. Niektóre z nich są niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Na szczęście coraz bardziej popularne stają się skuteczne i bezpieczne suplementy diety na odchudzanie.

Trzy odmiany

Można wyróżnić trzy odmiany suplementów diety na odchudzanie. Wskazany podział opiera się na skutkach, które wywołują te preparaty. Pierwszy z nich to suplementy ograniczające łaknienie. Idealne dla osób, które mimo szczerych chęci nie potrafią powstrzymać się przed zjedzeniem kolejnego ciastka, czy kanapki. 

Drugi rodzaj wywołuje skutek w postaci blokowania wchłaniania tłuszczów. Jest on dedykowany tym, którzy nie tylko chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale również zwiększyć aktywność fizyczną. Suplementy te są niezwykle efektywne, ponieważ potrafią ograniczyć wchłanianie tłuszczów aż o jedną trzecią!

Ostatni typ suplementów diety na odchudzanie to suplementy spalające tłuszcz. Stworzone z myślą o osobach, które ze względu na siedzący tryb pracy, bądź inne przyczyny nie są w stanie zażywać odpowiedniej dawki ruchu każdego dnia.

Co robić?

Przede wszystkim pamiętaj, że suplementy diety to nie wszystko. Odchudzanie to złożony proces, w którym współdziałać musi parę czynników, między innymi aktywność fizyczna. Nie możesz liczyć na to, że przyjmując odpowiednią dawkę suplementów schudniesz bez kiwnięcia palcem. Niestety, wymarzona sylwetka wymaga poświęceń.

Czego nie robić?

Nie próbuj też samodzielnie dawkować preparatu. Zapoznaj się z zalecanym sposobem przyjmowania i trzymaj się go. Stosowanie większej, niż producent zaleca, ilości suplementów bynajmniej nie doprowadzi do szybszej utraty wagi, może za to wywołać różne, nieprzyjemne reakcje organizmu.

Dla kogo?

Suplementy diety na odchudzanie nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Może to negatywnie wpłynąć zarówno na dziecko, jak i na matkę. Również osoby cierpiące na choroby nowotworowe, cukrzycę, bądź choroby wątroby powinny wpierw omówić to z lekarzem. 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl