+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl

Colostrum Polska jest to producent najwyższej jakości Colostrum, które pozwala dbać o zdrowie i odporność Twoje i Twojej rodziny!

Colostrum to nazwa łacińska, którą rozumie cały świat. Po polsku mówi się często po prostu siara. Jest jednak jeszcze jedno piękne, staropolskie określenie na mleko pierwszej laktacji. Jako Colostrum Polska chcielibyśmy to słowo przywrócić, z Waszą pomocą, polszczyźnie, gdyż prawie zostało zapomniane, a znakomicie oddaje istotę i rolę Colostrum – brzmi ono MŁODZIWO. Młodziwo jest pierwszym pokarmem dla wszystkich ssaków w tym ludzi.

Zapewnia pasywną ochronę dla noworodka przeciwko patogenom jelitowym, głównie poprzez przenoszenie przeciwciał (przeciwko bakteriom i wirusom) oraz czynników wzrostu dla optymalnego wzrostu i rozwoju Korzystne składniki w colostrum bovinum są biologicznie niemal identyczne z siarą ludzką także jest to naturalnym sposobem na zastąpienie ich spadających poziomów w każdym wieku.

Colostrum jako najcenniejsza naturalna substancja była znana od bardzo dawna. W czasach kiedy każdy hodował krowę na własny użytek, gdy rodził się cielak było to wielkie wydarzenie, a Colostrum które udało się zdobyć wykorzystywano w taki sposób, żeby nie zmarnowała się żadna kropla!

Znaleziono produktów: 1

Amount of products: 1

Colostrum Junior z Probiotykami ImmunoFirstAid 165 mg
szt.
Colostrum Junior z Probiotykami ImmunoFirstAid 165 mg
Cena:

75,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl