+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
Mag Healy professional.jpg
  • promocja

MagHealy Professional

Kod produktu: ACF9-502E4_20240220001839
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Jeśli lubisz mieć pierwszą pomoc zawsze koło siebie lub przy sobie - zapoznaj się z ta ofertą!!!

 Działanie MagHEALY jest proste: przyłóż, poczuj i sprawdź jak efektywnie działa!

Cena: 8 500,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 17 000,00 zł

8500.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 500,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Promocja trwa do 30 czerwca 2024

ilość - + szt.
Ocena: 0.0/5 0

Opis

Informacje i Sklep członka Healy World - Niezależnego Uczestnika Świata Healy:

https://eu.healy.shop/?partnername=6054-8832-8334

Edycja MagHealy Professional

obejmuje urządzenie MagHealy z aplikacją Healy

i ofertę następujących grup aplikacji i programów:

aplikacja Classic,

programy Classic 1 (7 programów),

programy Classic 2 (7 programów),

aplikacja Atmosfera,

programy Atmosfera 1 (12 programów),

programy Atmosfera 2 (12 programów),

aplikacja Water,

programy Water 1 (12 programów),

programy Water 2 (12 programów),

aplikacja McMakin,

Harmonizacja McMakin 1 (12 programów),

Harmonizacja McMakin 2 (12 programów).

Moduł Meridian aplikacji HealAdvisor Analysis stanowi drogę do najwyższej harmonii.

Moduł Meridian trzeba dokupić osobno, podana cena nie zawiera Modułu Meridian.

W cenie zakupu zawarty jest serwis realizacji zamówienia - w sklepie life-star.pl i zakupu urządzenia Healy w Healy World.

 

Przywróć witalność swojemu samopoczuciu z pomocą dynamicznego zestawu narzędzi – 12 programów QAF

do MagHealy, zaprogramowanych starannie dla każdego z 12 meridianów.

Najnowocześniejsza technologia Healy World pozwala przenieść analizę pola informacyjnego na zupełnie nowy poziom.

Uwaga:

„Quantum Analyzed Frequencies (QAF)” to zastrzeżona technologia należąca do firmy Healy World.

Wykorzystuje dane z fizycznego generatora szumu, aby przypisać priorytet częstotliwościom, które według doświadczenia profesjonalistów mają największe znaczenie dla użytkownika.

Czas trwania, częstotliwości, intensywność, częstość, nazewnictwo oraz opisy programów Quantum Analyzed Frequency (QAF) bazują na praktycznym doświadczeniu specjalistów oraz naszego rozumienia oddziaływania pól magnetycznych o modulowanej częstotliwości z polem bioenergetycznym.

Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania. Programy Quantum Analyzed Frequency (QAF) w MagHealy zostały stworzone, aby wspierać dobre samopoczucie przez harmonizację pola bioenergetycznego.

Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników. Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu.

Przypisujemy to harmonizacji pola bioenergetycznego, które określamy jako przepływ energii życiowej, tradycyjnie nazywanej również Chi (lub Qi) albo praną. Nie zostało to potwierdzone przez niezależne badania. Programy pól magnetycznych urządzeń MagHealy nie mają zastosowania medycznego.

Ich zadaniem nie jest leczenie, terapia, łagodzenie czy diagnostyka chorób lub stanów medycznych ani zapobieganie im. Terminy używane w tych programach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu. Celem tych programów jest zapewnienie użytkownikowi narzędzia do odkrywania opcji aplikacji. Programów MagHealy nie należy traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii.

Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym. Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na jakąś chorobę lub jeśli jesteś pod opieką lekarza bądź innego specjalisty ds. zdrowia, zasięgnij jego porady przed zastosowaniem MagHealy.

Zawsze używaj swojego MagHealy zgodnie z instrukcją użytkowania.

Ulotki o MagHealy:

https://drive.google.com/file/d/1Q-xIYMUm7MDIiZm6shvLuhkYabMPCSls/view

https://drive.google.com/file/d/1vpih3ESGWViFv9RRk8GdunMsqH9vKF_l/view

Uwaga:

Technologia Information Field to zastrzeżona technologia należąca do Healy World. Bazuje na teorii, że pole informacyjne stanowi niematerialną przestrzeń, w której duch i materia komunikują się ze sobą.

Odzwierciedla to, co my uznajemy za duchowe znaczenie wydarzeń w życiu. Istnienie takiego pola jest przedmiotem dyskusji w literaturze naukowej. Analiza pola informacyjnego została opracowana w celu poszukiwania wzorców informacji, które przyczynią się do harmonizacji pola informacyjnego.

W tym celu przypisano priorytet takim treściom jak zdania opisowe ułożone w listy poprzez ocenę danych fizycznego generatora szumu. Zgodnie z doświadczeniami naszych użytkowników priorytet odpowiada poziomowi ważności danego aspektu dla użytkownika. Analiza Pola informacyjnego odzwierciedla kombinację czynników w momencie przeprowadzenia analizy, w tym intencję użytkownika.

Analiza w innym momencie może dać inne wyniki ze względu na zmiany czynników środowiskowych. Treść baz danych i modułów aplikacji HealAdvisor Analyse opiera się na praktycznym doświadczeniu specjalistów, którzy je utworzyli. Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników.

Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu. Przypisujemy to harmonizacji pola informacyjnego, które rozumiemy jako ujednolicone pole tła wymiarów materialnego i mentalnego. Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania.

Analiza i harmonizacja pola informacyjnego nie ma za zadanie leczenia, terapii, łagodzenia czy diagnostyki chorób lub stanów medycznych ani zapobiegania im. Jest przeznaczona do zapewnienia użytkownikom możliwości w kontekście holistycznym, aby mogli czerpać przydatne informacje z odkryć w polu informacyjnym.

Każdy użytkownik musi określić w oparciu o własne doświadczenia, czy dane zastosowanie wydaje się być dla niego pomocne. Terminy używane w bazach danych i modułach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu. Do informacji dostarczanych przez urządzenia Healy należy zawsze podchodzić krytycznie, a w razie potrzeby zweryfikować je kolejnymi procedurami.

Nie należy ich traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii. Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym.

„Quantum Analyzed Frequencies (QAF)” to zastrzeżona technologia należąca do firmy Healy World.

Wykorzystuje dane z fizycznego generatora szumu, aby przypisać priorytet częstotliwościom, które według doświadczenia profesjonalistów mają największe znaczenie dla użytkownika.

Czas trwania, częstotliwości, intensywność, częstość, nazewnictwo oraz opisy programów Quantum Analyzed Frequency (QAF) bazują na praktycznym doświadczeniu specjalistów oraz naszego rozumienia oddziaływania pól magnetycznych o modulowanej częstotliwości z polem bioenergetycznym.

Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania. Programy Quantum Analyzed Frequency (QAF) w MagHealy zostały stworzone, aby wspierać dobre samopoczucie przez harmonizację pola bioenergetycznego. Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników.

Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu. Przypisujemy to harmonizacji pola bioenergetycznego, które określamy jako przepływ energii życiowej, tradycyjnie nazywanej również Chi (lub Qi) albo praną. Nie zostało to potwierdzone przez niezależne badania.

Programy pól magnetycznych urządzeń MagHealy nie mają zastosowania medycznego. Ich zadaniem nie jest leczenie, terapia, łagodzenie czy diagnostyka chorób lub stanów medycznych ani zapobieganie im. Terminy używane w tych programach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu.

Celem tych programów jest zapewnienie użytkownikowi narzędzia do odkrywania opcji aplikacji. Programów MagHealy nie należy traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii.

Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym.

Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na jakąś chorobę lub jeśli jesteś pod opieką lekarza bądź innego specjalisty ds. zdrowia, zasięgnij jego porady przed zastosowaniem MagHealy.

Zawsze używaj swojego MagHealy zgodnie z instrukcją użytkowania.

 

Moduł Meridian HealAdvisor Analyse- trzeba dokupić osobno, moduł ten nie jest wliczony w cenę.

 

Moduł Meridian aplikacji HealAdvisor Analysis stanowi drogę do najwyższej harmonii.

Przywróć witalność swojemu samopoczuciu z pomocą dynamicznego zestawu narzędzi – 12 programów QAF do MagHealy, zaprogramowanych starannie dla każdego z 12 meridianów.

Najnowocześniejsza technologia Healy World pozwala przenieść analizę pola informacyjnego na zupełnie nowy poziom. Uwaga: Technologia Information Field to zastrzeżona technologia należąca do Healy World.

Bazuje na teorii, że pole informacyjne stanowi niematerialną przestrzeń, w której duch i materia komunikują się ze sobą.

Odzwierciedla to, co my uznajemy za duchowe znaczenie wydarzeń w życiu. Istnienie takiego pola jest przedmiotem dyskusji w literaturze naukowej.

Analiza pola informacyjnego została opracowana w celu poszukiwania wzorców informacji, które przyczynią się do harmonizacji pola informacyjnego.

W tym celu przypisano priorytet takim treściom jak zdania opisowe ułożone w listy poprzez ocenę danych fizycznego generatora szumu.

Zgodnie z doświadczeniami naszych użytkowników priorytet odpowiada poziomowi ważności danego aspektu dla użytkownika. Analiza Pola informacyjnego odzwierciedla kombinację czynników w momencie przeprowadzenia analizy, w tym intencję użytkownika.

Analiza w innym momencie może dać inne wyniki ze względu na zmiany czynników środowiskowych. Treść baz danych i modułów aplikacji HealAdvisor Analyse opiera się na praktycznym doświadczeniu specjalistów, którzy je utworzyli. Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników.

Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu. Przypisujemy to harmonizacji pola informacyjnego, które rozumiemy jako ujednolicone pole tła wymiarów materialnego i mentalnego. Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania.

Analiza i harmonizacja pola informacyjnego nie ma za zadanie leczenia, terapii, łagodzenia czy diagnostyki chorób lub stanów medycznych ani zapobiegania im. Jest przeznaczona do zapewnienia użytkownikom możliwości w kontekście holistycznym, aby mogli czerpać przydatne informacje z odkryć w polu informacyjnym.

Każdy użytkownik musi określić w oparciu o własne doświadczenia, czy dane zastosowanie wydaje się być dla niego pomocne.

Terminy używane w bazach danych i modułach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu. Do informacji dostarczanych przez urządzenia Healy należy zawsze podchodzić krytycznie, a w razie potrzeby zweryfikować je kolejnymi procedurami.

Nie należy ich traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii. Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym. „Quantum Analyzed Frequencies (QAF)” to zastrzeżona technologia należąca do firmy Healy World.

Wykorzystuje dane z fizycznego generatora szumu, aby przypisać priorytet częstotliwościom, które według doświadczenia profesjonalistów mają największe znaczenie dla użytkownika.

Czas trwania, częstotliwości, intensywność, częstość, nazewnictwo oraz opisy programów Quantum Analyzed Frequency (QAF) bazują na praktycznym doświadczeniu specjalistów oraz naszego rozumienia oddziaływania pól magnetycznych o modulowanej częstotliwości z polem bioenergetycznym.

Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania. Programy Quantum Analyzed Frequency (QAF) w MagHealy zostały stworzone, aby wspierać dobre samopoczucie przez harmonizację pola bioenergetycznego.

Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników. Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu.

Przypisujemy to harmonizacji pola bioenergetycznego, które określamy jako przepływ energii życiowej, tradycyjnie nazywanej również Chi (lub Qi) albo praną.

Nie zostało to potwierdzone przez niezależne badania. Programy pól magnetycznych urządzeń MagHealy nie mają zastosowania medycznego. Ich zadaniem nie jest leczenie, terapia, łagodzenie czy diagnostyka chorób lub stanów medycznych ani zapobieganie im.

Terminy używane w tych programach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu. Celem tych programów jest zapewnienie użytkownikowi narzędzia do odkrywania opcji aplikacji.

Programów MagHealy nie należy traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii. Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym.

Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na jakąś chorobę lub jeśli jesteś pod opieką lekarza bądź innego specjalisty ds. zdrowia, zasięgnij jego porady przed zastosowaniem MagHealy. Zawsze używaj swojego MagHealy zgodnie z instrukcją użytkowania.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl