+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
healy-editions_obsidian-100x100.jpg
  • nowość

Healy Obsidian Edition

Producent: HEALY WORLD
Kod produktu: E45E-8915A
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Healy Obsidian Edition Zbuntuj się przeciwko zwyczajności – witamy w niecodzienności!
Zapraszamy do klubu VIP OBSIDIAN - HEALY

Otwórz drzwi do nowej rzeczywistości wellness z pomocą tej ekskluzywnej edycji Healy. Ta edycja premium – stworzona, aby przekraczać oczekiwania i na nowo zdefiniować, czym jest ekskluzywność – stanowi ucieleśnienie wyrafinowania, innowacji i nowych możliwości, jakiego jeszcze nie było. Wersja Healy Obsidian Edition oferuje wszystko to, co Healy Professional Edition i jeszcze więcej!

Wisienką na torcie jest fakt, że wraz z Healy Obsidian Edition otrzymujesz grupę programów Energy Cycle, która pozwoli Ci stworzyć tarczę energetyczną chroniącą przed negatywnymi energiami i wpływami środowiskowymi za pomocą specjalnego stworzonych do tego 21 programów IMF (Individualized Microcurrent Frequency).

Healy Obsidian Editionto coś więcej niż produkt – to również członkostwo, które pielęgnuje poczucie przynależności i wspólnoty.

 

Cena: 23 000,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
23000.00
ilość - + szt.
Ocena: 0.0/5 0

Opis

Healy Obsidian Edition Zbuntuj się przeciwko zwyczajności – witamy w niecodzienności!

Otwórz drzwi do nowej rzeczywistości wellness z pomocą tej ekskluzywnej edycji Healy. Ta edycja premium – stworzona, aby przekraczać oczekiwania i na nowo zdefiniować, czym jest ekskluzywność – stanowi ucieleśnienie wyrafinowania, innowacji i nowych możliwości, jakiego jeszcze nie było.

Wersja Healy Obsidian Edition oferuje wszystko to, co Healy Professional Edition i jeszcze więcej!

 Wisienką na torcie jest fakt, że wraz z Healy Obsidian Edition otrzymujesz grupę programów Energy Cycle,

która pozwoli Ci stworzyć tarczę energetyczną chroniącą przed negatywnymi energiami i wpływami środowiskowymi za pomocą specjalnego stworzonych do tego 21 programów IMF (Individualized Microcurrent Frequency).

Healy Obsidian Editionto coś więcej niż produkt – to również członkostwo, które pielęgnuje poczucie przynależności i wspólnoty.

Przedstawiamy klub VIP Obsidian. Wszystkie osoby posiadające Healy Obsidian Edition automatycznie dołączają do tego wyjątkowego klubu mogą korzystać z dostępu do różnych ekskluzywnych treści i usług.

A jakby tego było mało, otrzymasz również Healy Coil w eleganckiej czerni w ramach swojego zakupu! Uwaga: „Individualized Microcurrent Frequencies (IMF)” to zastrzeżona technologia należąca do Healy World. Wykorzystuje dane z fizycznego generatora szumu, aby przypisać priorytet częstotliwościom, które według doświadczenia profesjonalistów mają największe znaczenie dla użytkownika.

Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) są skonstruowane pod względem czasu trwania, częstotliwości, intensywności, nazewnictwa i opisów, korzystając z praktycznego doświadczenia specjalistów oraz naszej wiedzy na temat sposobu oddziaływania mikroprądów o modulowanej częstotliwości z polem bioenergetycznym. Nie zostały one potwierdzone przez niezależne badania.

Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) Healy zostały opracowane, aby wspierać dobre samopoczucie przez harmonizację pola bioenergetycznego.

Przeprowadziliśmy otwarte ankiety przed/po w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników. Wyniki ankiet wskazują, że samopoczucie uczestniczących osób było lepsze po zastosowaniu programu. Przypisujemy to harmonizacji pola bioenergetycznego, które określamy jako przepływ energii życiowej, tradycyjnie nazywanej również Chi (lub Qi) albo praną. Nie zostało to potwierdzone przez niezależne badania.

Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) w urządzeniu Healy nie są przeznaczone do zastosowań medycznych. Ich zadaniem nie jest leczenie, terapia, łagodzenie czy diagnostyka chorób lub stanów medycznych ani zapobieganie im. Terminy używane w tych programach nie stanowią oświadczeń o ich działaniu.

Celem tych programów jest zapewnienie użytkownikowi narzędzia do odkrywania opcji aplikacji. Programów Healy nie należy traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii. Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym.

Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na jakąś chorobę lub jesteś pod opieką lekarza bądź innego specjalisty ds. zdrowia, zasięgnij jego porady przed zastosowaniem Healy. Zawsze używaj Healy zgodnie z instrukcją użytkowania.

Z uwagi na duże zainteresowanie produktem - wysyłka może trwać nawet do 5 tygodni.

Wymiary: 55 x 57 x 13 mm, 32 g Pojemność baterii: 145 mAh Gniazdo wejściowe: Micro USB typu B Napięcie wyjściowe: -10 V do +10 V Prąd wyjściowy: maks. 4 mA Częstotliwość wyjściowa: prąd stały do 1 MHz Opakowanie: 9,5 x 16 x 5 cm

Ostrzeżenia ogólne

Nie wolno stosować produktu, gdy w obszarze zastosowania znajdują się metalowe ciała obce, rozruszniki serca lub wszczepione defibrylatory, występuje krwawienie, ryzyko krwawienia lub zatoru.

Nie stosować na obszarach skóry, które zostały poddane radioterapii lub w których występują zaburzenia czucia lub jeśli użytkownik ma gorączkę.

Urządzenia nie wolno stosować u kobiet w ciąży

Urządzenia nie wolno stosować u osób chorujących na padaczkę

Urządzenia nie wolno używać u osób z rozrusznikiem serca lub chorobami serca

Nie nakładać elektrod na skórę w miejscach, gdzie występują otarcia, wysypka ani rany

Nie umieszczać elektrod bezpośrednio na oczach, nie zakrywać ust, nie nakładać z przodu szyi (zwłaszcza zatoki szyjnej), na klatce piersiowej i górnej części pleców lub tak, by prądy przechodziły przez serce

Wybierz obszar pozbawiony włosów, zmian skórnych lub blizn, fałd na skórze lub wystających kości, oraz taki, który nie znajduje się w pobliżu metalowych implantów.

Produkt jest przeznaczony dla pełnoletnich użytkowników

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl