+48 724 200 030
|
sklep@life-star.pl
Czy ocet jabłkowy jest zdrowy?
Czy ocet jabłkowy jest zdrowy?

Ocet jabłkowy był środkiem zalecanym już przez Hipokratesa.

Dzisiaj ocet jabłkowy jest znany głównie jako środek do zrzucania zbędnych kilogramów.

To prawda, ponieważ pomaga osiągnąć wymarzoną wagę, jednak obok swych odchudzających właściwości jest również źródłem wielu witamin oraz zawiera niemal pełną gamę składników mineralnych, jakie są potrzebne człowiekowi na co dzień. Ocet jabłkowy a kondycja stawów

Ocet z jabłek to naturalne lekarstwo na oczyszczenie całego ciała. Pozwala łatwiej pozbywać się niechcianych substancji z organizmu, takich jak kwas moczowy, który znajduje się w mięsie zwierząt.

Przyjmuje on postać małych białych kryształów, kumulujących się w kończynach, co tym samym prowadzi do występowania schorzeń związanych ze stawami. Codziennie zażywanie octu jabłkowego przez kilka tygodni sprzyja leczeniu zapalenia stawów. Polepszony metabolizm Ocet jabłkowy ma również pozytywne działanie w przypadku osób cierpiących na problemy trawienne. Dzięki temu możemy go bezpośrednio powiązać z przyspieszonym chudnięciem.

Wspomaga produkcję kwasów żołądkowych, w wyniku czego nasz organizm szybciej przyswaja dostarczone mu pożywienie. Ocet jabłkowy to sprawdzony specyfik dla osób borykających się ze zgagą oraz zaparciami.

Dzięki temu, że ocet z jabłek posiada właściwości przeciwgrzybicze i antywirusowe, to możemy stosować go do walki z pasożytami zamieszkującymi w naszym żołądku. Najlepszy tego przykład to Candida, czyli nadmiernie rozwinięty grzyb bytujący w żołądku człowieka, który wydala do naszego organizmu toksyny szkodzące systemowi odpornościowemu.

Zażywając ocet jabłkowy mamy szansę zmniejszyć przerost Candidy w bardziej efektywny sposób.

Bogactwo witamin i pierwiastków Codzienna dawka octu jabłkowego to dobra alternatywa dla uzupełnienia wielu ważnych dla nas pierwiastków oraz pokładów witamin.

Zawiera on takie składniki jak potas, wapń, chlor, krzem i siarka, a także kompleks witamin A, C, E, B6 oraz P. Szczególnie ważny jest tutaj krzem, którego w codziennej diecie zazwyczaj jest za mało.

Do tego wymienione witaminy odpowiadają za szereg ważnych procesów w organizmie, w tym dbają o kondycję układu nerwowego. Są także gwarantem atrakcyjnego wyglądu.

Nie każdemu jednak smak octu jabłkowego w pełni odpowiada.

Rozwiązaniem może stać się zażywanie octu w postaci tabletek, takich jak Apple Cider Vinegar.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl