Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności

Przelewy24

Płatności Shoper

 

Produkt dnia
Selenium Star
Selenium Star
29,00 zł
szt.
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
35,00 zł
szt.
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
5 900,00 zł
szt.
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
Krem do pielęgnacji tatuażu, 50 ml
34,00 zł
szt.

DIACOM 8D - LRIS- system analizy nieliniowej ( NLS)

Diacom
!!! NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM !!!
 
Chcesz się umówić na badanie? Zadzwoń: tel. +48 724 200 030 lub napisz do mnie: sklep@life-star.pl
 
SKANUJĄCE URZĄDZENIE DIAGNOSTYCZNE DO CELÓW INFORMACYJNYCH
 
Za pomocą urządzenia TYPU DIACOM jesteśmy w stanie określić stan  poszczególnych organów
ocenę i analizę wykonuje osoba z wykształceniem medycznym.
 
DIACOM - skaner diagnostyczny 8D - LRIS. Urządzenie łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu. Następnie poprzez ekran komputera  pokazuje nam stan całego organizmu, w tym wszystkich narządów, komórek krwi, chromosomów, mikroorganizmów, itp. Poprzez wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i określić problem danego organizmu. Wtedy z pomocą oprogramowania możemy zaproponować preparaty spożywcze - suplementy, zioła i inne sposoby kuracji czy diety.
 

O systemie "DIACOM"

 
Jednym z palących problemów współczesnej fizjologii i medycyny, jest opracowanie lepszych metod służących diagnozowaniu i monitorowaniu ludzkiego zdrowia, łączących szybką technikę z prostotą obsługi systemu i wysoką zawartością informacji.
 
Nowoczesne metody diagnostyczne służą ocenie psychofizjologicznego stanu zdrowia, osób żyjących i pracujących w trudnych warunkach współczesnego świata. Umożliwiają wykrywanie oznak patologii i pomagają nawet w praktyce lekarza ogólnego w sprawowaniu kontroli nad stanem zdrowia pacjenta.
 
System "DIACOM" skaner diagnostyczny 8D-LRIS to nowoczesny sposób diagnozowania, stanowiący swoisty przełom w rozwoju innowacyjnych metod diagnostyki i wspomagania organizmu w problemach ze zdrowiem. Praktykującym lekarzom i terapeutom, system "DIACOM"skaner diagnostyczny 8D - LRIS oferuje duże możliwości technicznego wsparcia, w zakresie szybkiej i dogłębnej analizy stanu zdrowia pacjenta, wyboru metody działania oraz programu suplementowania diety.
 
W nowym tysiącleciu, trendy w zakresie rozwoju systemów nieinwazyjnych, służących do skanowania ludzkiego ciała (używane w medycynie, sporcie i rekreacji), nakazują tworzenie coraz skuteczniejszych urządzeń diagnostycznych, będących w stanie kompleksowo, wygodnie i efektywnie analizować stan organizmu w odniesieniu do: ogólnego napięcia, szczegółowej analizy poszczególnych układów, narządów i komórek, i do skanowania ludzkiego DNA.
 
Zrywem w rozwoju tej dziedziny, było stworzenie systemu analizy nieliniowej (NLS), a następnie pojawienie się dużej liczby różnych urządzeń wykonawczych takiej metody diagnozowania.
 
Chcesz się umówić na ocenę stanu zdrowia? Zadzwoń: tel. +48 724 200 030
lub napisz do mnie: sklep@life-star.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl