Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności

Przelewy24

Płatności Shoper

 

Promocje
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
12 000,00 zł 5 900,00 zł
szt.
Produkt dnia
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
NATURALNA ŚWIECA KONOPNA
35,00 zł
szt.
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
URZĄDZENIE do OCZYSZCZANIA WODY AWS
12 000,00 zł 5 900,00 zł
szt.

DIACOM 8D - LRIS- system analizy nieliniowej ( NLS)

Diacom
!!! NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM !!!
 
Chcesz się umówić na badanie? Zadzwoń: tel. +48 724 200 030 lub napisz do mnie: sklep@life-star.pl
 
SKANUJĄCE URZĄDZENIE DIAGNOSTYCZNE DO CELÓW INFORMACYJNYCH
 
Za pomocą urządzenia TYPU DIACOM jesteśmy w stanie określić stan  poszczególnych organów
ocenę i analizę wykonuje osoba z wykształceniem medycznym.
 
DIACOM - skaner diagnostyczny 8D - LRIS. Urządzenie łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu. Następnie poprzez ekran komputera  pokazuje nam stan całego organizmu, w tym wszystkich narządów, komórek krwi, chromosomów, mikroorganizmów, itp. Poprzez wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i określić problem danego organizmu. Wtedy z pomocą oprogramowania możemy zaproponować preparaty spożywcze - suplementy, zioła i inne sposoby kuracji czy diety.
 

O systemie "DIACOM"

 
Jednym z palących problemów współczesnej fizjologii i medycyny, jest opracowanie lepszych metod służących diagnozowaniu i monitorowaniu ludzkiego zdrowia, łączących szybką technikę z prostotą obsługi systemu i wysoką zawartością informacji.
 
Nowoczesne metody diagnostyczne służą ocenie psychofizjologicznego stanu zdrowia, osób żyjących i pracujących w trudnych warunkach współczesnego świata. Umożliwiają wykrywanie oznak patologii i pomagają nawet w praktyce lekarza ogólnego w sprawowaniu kontroli nad stanem zdrowia pacjenta.
 
System "DIACOM" skaner diagnostyczny 8D-LRIS to nowoczesny sposób diagnozowania, stanowiący swoisty przełom w rozwoju innowacyjnych metod diagnostyki i wspomagania organizmu w problemach ze zdrowiem. Praktykującym lekarzom i terapeutom, system "DIACOM"skaner diagnostyczny 8D - LRIS oferuje duże możliwości technicznego wsparcia, w zakresie szybkiej i dogłębnej analizy stanu zdrowia pacjenta, wyboru metody działania oraz programu suplementowania diety.
 
W nowym tysiącleciu, trendy w zakresie rozwoju systemów nieinwazyjnych, służących do skanowania ludzkiego ciała (używane w medycynie, sporcie i rekreacji), nakazują tworzenie coraz skuteczniejszych urządzeń diagnostycznych, będących w stanie kompleksowo, wygodnie i efektywnie analizować stan organizmu w odniesieniu do: ogólnego napięcia, szczegółowej analizy poszczególnych układów, narządów i komórek, i do skanowania ludzkiego DNA.
 
Zrywem w rozwoju tej dziedziny, było stworzenie systemu analizy nieliniowej (NLS), a następnie pojawienie się dużej liczby różnych urządzeń wykonawczych takiej metody diagnozowania.
 
Chcesz się umówić na ocenę stanu zdrowia? Zadzwoń: tel. +48 724 200 030 lub napisz do mnie: sklep@life-star.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl