Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności

Przelewy24

Płatności Shoper

Opcje przeglądania

Alergia to " Zmora" naszych czasów!!!

Choroby alergiczne są jednymi z najczęściej występujących schorzeń naszych czasów. Zarówno naukowcy jak i lekarze są zgodni co do jednego - alergia to cena, jaką płacimy za postępy współczesnej cywilizacji.

Większość alergii ma charakter przewlekły i wymaga systematycznego leczenia. Alergia ma podłoże genetyczne, bardzo często występuje rodzinnie. Podkreśla się bardzo duży (rosnący) udział czynników środowiskowych w rozwoju alergii. Charakterystyczny jest wzrost zapadalności na różne alergie mieszkańców Europy środkowo-wschodniej, którzy w ostatnich dziesięcioleciach szybko przyjęli zachodni styl życia. Ogromną rolę odgrywają współczesne zanieczyszczenia powietrza, wody i pożywienia.

Alergia to zjawisko bardzo rozpowszechnione. Najczęstszymi objawami alergii są: sezonowy katar sienny, nieżyt nosa, astma, pokrzywka, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry oraz uczulenia na pokarmy, w cięższych przypadkach mamy do czynienia z dusznościami lub wstrząsem anafilaktycznym. Leczenie alergii jest trudne. Bardzo często sprowadza się tylko do poprawy samopoczucia przez likwidowanie objawów występujących u osób chorujących na alergie.

BICAPS® D3 VEGE BICAPS® D3 VEGE
Producent: ForMeds
Cena: 35,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BICAPS® MicroBACTI BICAPS® MicroBACTI
Producent: ForMeds
Cena: 80,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
F-VIT C 1000 ® (10 saszetek) F-VIT C 1000 ® (10 saszetek)
Producent: ForMeds
Cena: 5,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl