Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności

Przelewy24

Płatności Shoper

Esencja probiotyczna

Probiotyki to podawane doustnie preparaty, które pomagają utrzymać naturalną równowagę mikroflory jelitowej poprzez zmniejszanie liczebności bakterii szkodliwych i wzbogacanie jej o pożyteczne bakterie, stanowiące podstawę zdrowego organizmu. Termin probiotyk pochodzi z greki: „pro bios”, czyli „dla życia”. A to, że nie ma w tym określeniu ani cienia przesady, potwierdza swoim autorytetem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która zdefiniowała probiotyki jako substancje, które przyjmowane w odpowiednich ilościach mogą dostarczać korzyści zdrowotnych.

Na Klientów sklepu Life-Star czeka bogata propozycja unikatowych substancji probiotycznych o potwierdzonej skuteczności, takich jak: Esencja Probiotyczna, SCD Probiotics, SCD ProBiotica, czy SCD Xtra Life. Oferowane produkty bazują na ściśle wyselekcjonowanej kompozycji efektywnych mikroorganizmów (w skrócie EM), skompletowanych na początku lat 80. ubiegłego wieku, przez profesora ogrodnictwa Teruo Higa. Komercyjne upowszechnienie preparatów zawierających efektywne mikroorganizmy stało się możliwe, dzięki uczniowi T. Higi, który dał początek probiotycznej technologii SCD, określając wytwarzane zgodnie z nią preparaty zbiorczym mianem ProBio Emy.

Esencja probiotyczna

Esencja probiotyczna to Twój sojusznik w walce o utrzymanie prawidłowej mikroflory bakteryjnej jelit. Stanowi unikalną kompozycję 11 szczepów ProBiotycznych mikroorganizmów (Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. delbrueckii, L. fermentum, L. plantarum, Lactococcus diacetylactis, Enterococcus lactis, Bifidobacterium animalis, B. bifidum, B. longum, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces cerevisiae, bakterie kwasu mlekowego oraz drożdże), które wspomagają trawienie i witalizują organizm.

Jednak działanie esencji probiotycznej i innych preparatów z grupy ProBio Emy nie ogranicza się wyłącznie do regulacji funkcjonowania układu pokarmowego.

Jak powiedział Joel Fuhrman: „Zdrowia nie można kupić. Trzeba na nie zasłużyć poprzez zdrowy styl życia”. W Life-Star wspieramy Cię w tych wysiłkach, oferując produkty naturalnego pochodzenia, dostosowane do potrzeb Twojego organizmu. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu!

Acidophilus Star Acidophilus Star
Producent: StarLife
Cena: 103,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BICAPS® MicroBACTI BICAPS® MicroBACTI
Producent: ForMeds
Cena: 80,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Esencja ProBiotyczna™ Esencja ProBiotyczna™
Cena: 180,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SCD ProBiotica™ SCD ProBiotica™
Cena: 180,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SCD Xtra Life ® SCD Xtra Life ®
Cena: 240,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl